Soulad
Asertivita
Málo kdy uslyšíte o asertivitě to důležité, že její podstatou je zdravé sebevědomí. Zdravé sebevědomí je přitom hlavním nástrojem, který se asertivitou zásadně mění. Získáte tak nejen skvělý nástroj komunikační, ale i nový, vylepšený osobní postoj. Největší přínos zvládání asertivního jednání je v kultivaci svého projevu, který řeší dva extrémní postoje: 1. na jedné straně postoj s tendencí – agresivity; 2. na straně druhé postoj s tendencí – submisivity. S asertivitou nastavíte vědomým a rozeznatelným způsobem zlatou střední cestu svého chování a jednání a ovlivníte tak jednoznačně i chování ostatních k vám. Asertivitou získáte respekt a úctu. Respekt a úctu k druhému, ale zároveň také k sobě! Kultivační forma proto pracuje především s úpravou vědomí vlastní hodnoty. Úprava kvality sebevědomí je cíleným a důstojným vývojem každé zralé osobnosti. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Jak asertivitu denně prakticky používat.
Jak se asertivitou bránit, ale zároveň kultivovat celou situaci.
Proč se asertivita nejvíce pojí se sebevědomím.
Zlepšíte pozorné naslouchání v komunikaci.
Co jsou hlavní pilíře asertivity.
Jak jí využít jako nástroj pro vzájemný respekt a úctu.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Zjistíte jak použít sebeuvědomění v komunikaci.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
1 490 Kč
/ 120 min.
Co vše kurz obsahuje?
Akční cena 2 200 Kč
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Kde probíhá tento kurz?
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.