Soulad
Efektivní komunikace
Seminář komunikace není fádním ani nudným tématem, je to zábava. Zásadní důraz bude v semináři kladem na význam slova efektivní. Efektivní komunikace přináší: více vzájemného pochopení, více synchronicity, lepší spolupráci, lepší výsledky, spokojenost a hlavně, dobré vztahy. Protože efektivní komunikace, je prostě lepší komunikace. Seminář je vytvářen formou neformální a přátelské atmosféry, s interaktivními technikami, vzájemností a pohodou. Naučíte se sledovat, jak mluvíte. Formovat efektivně co říkáte s vhodným výběrem slov, bez potenciálu nedorozumění. Vnímat jak to říkáte a jak používáte neverbální projev a intonaci. Uvědomit si komu to říkáte a kam tím společně míříte. V komunikačních technikách kurzu naleznete nečekaně jednoduché způsoby kultivace svého projevu. Vedou ke srozumitelnému jednání s druhými a harmonizují sociální vztahy. Naučíte se používat vyrovnaně racionální a emocionální způsoby projevu. Nebuďte tím, o kom říkají: „Dokud mlčel, byl to alespoň filozof.“ Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Všechny formy komunikace, verbální, neverbální, intonační.
Tři způsoby vyjadřování, racionální, emocionální, behaviorální.
Kdo mluví a s kým mluví, vědomé chování.
Obranné mechanismy v jednání.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Jak pohlídat neverbální projev.
I komunikace má svá pravidla, když je nemáš „nabouráš“.
Sebeuvědomění v konverzaci.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
1 490 Kč
/ 120 min.
Co vše kurz obsahuje?
Akční cena 2 200 Kč
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Kde probíhá tento kurz?
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.