Kvalita myšlení
Myšlení má mnoho rozvojových fází, člověk v nich stoupá nebo i znovu klesá. Pojmenování fází pomáhá udržet jeho stabilitu nebo prohloubit jeho vývoj. Stálý rozvoj lidského myšlení je závislý na mnoha okolnostech. V semináři se dozvíte o škále lidského myšlení a vědomí. Dozvíte se, jak je možné pracovat se svým mozkem, ale i se schopností Mindfulness a osobní pozorností. Pozornost vede k vědomí a vědomí formuje a kultivuje kvalitu myšlení. Dostanete konkrétní nástroje, jak pracovat na svých stupních vědomé úrovně a dostanete i nástroje, jak pracovat se svým myšlením. Seminář dává uchopitelné návody a platformy k celoživotnímu rozvoji a péči o to nejcennější a to je lidská moudrost. Nabízí způsob, jak si sám plnohodnotně odpovídat na životní otázky, jak lépe přemýšlet nad životními situacemi, jak moudřeji přistoupit k zásadním životním rozhodnutím. Moudrost není vždycky intelekt. Ale z inteligentního člověka se může stát i člověk moudrý.
120 min.
Stupně vývoje lidského myšlení.
Schopnost plasticity mozku.
Jaké okolnosti ovlivňují naší mysl
Pojmenování fází myšlení a způsoby jeho kultivace
Co je kolektivní myšlení a jak ho regulovat
Co je Mindfulness a jak ho používat
Co je pozornost a jak napomáhá rozvoji myšlení
Jaké jsou nástroje vědomé úrovně
Jak propojit intelekt s moudrostí
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.