Manažerské dovednosti
Kurz manažerské dovednosti nabízí začínajícím i pokročilým manažerům sumarizaci a praktické uchopení všech dovedností vedoucího pracovníka. Cílem kurzu je, naučit každého týmového náčelníka stát se skutečným leaderem. Protože: „Lidé nejdou za vámi, protože jste leader, ale stáváte se leaderem, když za vámi lidé sami jdou“. Leadership je základní manažerská platforma, v tomto kurzu propojená také s neuro-technikami, které okamžitě odstartují vaší vyšší úroveň s vzestup výsledků vašeho týmu. A druhým nezbytným ziskem v tomto tématu je, nejen mít dobré pracovní výsledky, ale mít novou schopnost udržovat v kolektivu dobré vztahy. Rozeznat je a pečovat o ně. A dobré vztahy udržují dobrou náladu, energii a tím také výkon. A to mnohdy, zcela stačí. Buďte termostatem pro váš tým. Schopnosti se dají hravě naučit, to co ale předchází je ochota se je učit. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
Od 8 hodin až po 1 den.
Co je role manažera – osobnostní postoje.
Formy cílených rozhovorů.
Respekt, úcta, zodpovědnost.
Vývoj syndromu, podrobný popis všech jeho fází
Co je role manažera – osobnostní postoje.
Styly řízení.
Efektivní manažerská komunikace.
Co je leadership jak používá moc a autoritu.
Techniky k udržení dobré kondice a nadhledu.
Co je Mindfulness a jak ho efektivně využívat.
Možnost ročních zpětnovazebních rozhovorů.
  • Všichni účastníci obdrží tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlou inspiraci k tématu.

  • V ceně je cestovné a stravné lektora.

  • Veškeré tiskoviny, psací potřeby, interaktivní techniky, případně vlastní projektor.

  • Následně možná návazná diskuse nebo individuální konzultace na 60 minut.


Firemní školení jsou dle témat vytvářeny přímo na míru klientovi a jeho prostředí. Veškerá konzultace je na osobní úrovni, s vysokým důrazem na individuální potřeby klienta a společnosti. Termíny i ceny jsou součástí individuální domluvy dle rozsahu a potřeb zakázky.
Co vše kurz obsahuje?
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.
Kde probíhá tento kurz?