Skip to main content Skip to search

O nás

SOULAD v naší činnosti je víc než název, je to vize i mise naší tvorby, je duší a smyslem naší práce.

Soulad školení je společnost složená z profesionálů, z nichž nikdo není Ferdou mravencem, ale každý profesionálem ve své vzdělávací oblasti. Společnost s letitou zkušeností na začátku roku 2018 změnila svou image a nyní zcela výstižně naplňuje význam slova, jež má ve svém názvu.

Naše desatero

 • Tým lektorů je v SOULADU jeden s druhým.
 • Každé zvolené vzdělávací téma je v SOULADU se zaměřením a zkušenostmi lektora.
 • Naše programy a aktivity jsou vždy v SOULADU s přáním a kulturou klienta.
 • Vedeme účastníky, aby byli v SOULADU s jejich osobním potenciálem a pracovním naplněním.
 • Naše práce se řídí work-life-balancem, aby osobní život byl v SOULADU s pracovním.
 • Propojujeme měkká vzdělávací kritéria s tvrdými tak, aby byla v SOULADU emoční inteligence s technickým a procesním vývojem.
 • Inspirativní a motivační přednášky jsou v SOULADU se vzděláváním, i aktualitami doby a naší české společnosti.
 • Kombinujeme ochytřovací teorii s reálnou praxí a dáváme do SOULADU interaktivní zábavné techniky s kognitivní pozorností.
 • Naše osobní i pracovní hodnoty a etika je vždy v SOULADU se stylem naší práce.
 • Naším největším přáním a úsilím je, být při tréninku vždy v SOULADU s účastníky a empaticky a lidsky se propojit k maximálnímu vzájemnému porozumění.

Lektoři SOULAD školení s.r.o.

Eva Tesařová
Letitou úspěšnou obchodní praxi uplatňuje v obchodních dovednostech a rozšiřuje ji o neverbální komunikaci, rétoriku. Ve vzdělávání se věnuje různým formám komunikace, osobnostním typologiím, učení vzájemné komunikace, vztahů, životních strategií prolínajících se osobním a pracovním prostředím. Zaměřuje se na motivaci, sebemotivaci a sebereflexi. Konzultuje profilování osobnosti a image. Vzdělávací programy vede v českém jazyce.

Eva Tesařová

Specializuje se na metodiky procesního, projektového, strategického řízení a metody štíhlé výroby. V oblasti rozvoje lidských zdrojů se specializuje na rozhodování a rozvoj kreativity a její využití pro inovace. Technicky orientované úkoly s chutí příležitostně kompenzuje v rámci outdoorových aktivit zaměřených na budování týmové spolupráce. Vzdělávací programy vede v českém jazyce.

Zdeněk Novotný

Michaela je andragožka, nezávislá poradkyně a konzultantka v oblasti šikany na pracovišti, PR a osobního rozvoje. Mobbingem se zabývá od roku 2009. V roce 2012 založila informační portál sikanavpraci.cz, následně Mobbing free poradnu, která se stala součástí Mobbing Free Institutu z.ú.. Je spoluautorkou informační brožury ČMKOS - Důstojné pracoviště, vzdelávacího e-learningu pro veřejnou správu, učebních a vzdelávacích textů pro odborové organizace. Působí jako metodička a lektorka projektu Důstojného pracoviště, příspěvkové organizace MPSV. Vzdělává zástupce veřejné správy i soukromého sektoru. Specializuje se na šetření, eliminaci a prevenci mobbingu. Věnuje se více jak 20 let Public Relations a komunikaci, tento obor vyučovala i na University of New York in Prague. V práci s klienty jí pomáhá také 10letá konzultační činnosti v oblasti osobního rozvoje a duševní hygieny. Je iniciátorkou a pořadatelkou osvětového kulturně-vzdělávacího festivalu - ALLfest.

Michaela Švejdová

Své vzdělávání završila dvěma certifikáty Intenzivního a Intuitivního tréninku koučů u společnosti Results Coaching Systém s.r.o., která u nás patří k největším špičkám v oboru. Metody, jež si osvojila, jsou natolik komplexní, jednoduché, a přitom účinné, že konečně účastníkům umožňují ponořit se naplno do sebereflexních programů. Protože žádný manažer nemůže být úspěšný, když mu drhne soukromí, a žádný táta nemůže být dobrým vzorem pro své děti, pokud si neumí vyladit práci.

Kateřina Košková

15 let zkušeností z oblasti výrobní logistiky - konkrétně automotive firem. Prošla si sama zásobováním, plánováním výroby, řízením skladu i expedice a dokonce jsem i nějaký čas zastřešovala celou logistiku. Byla u změny podnikového informačního systému = IS (z XPPS na SAP) a vedla tým zodpovědný za modul MM/WM (zásobování, sklad) a nastavení všech rozhraní.

Lenka Puhalová

Co naši klienti nejvíce oceňují?

Společnost působí od roku 2001 na slovenském a českém trhu s hlavní myšlenkou:

 Lidé jsou to nejcennější, co firma má a proto stojí za to se jim věnovat.

 • Tato nosná myšlenka se během stovek vzdělávacích aktivit, které měli lektoři a konzultanti možnost realizovat, nesčetněkrát znovu potvrdila.
 • S myšlenkou, že pouze spokojený zaměstnanec = výkonný zaměstnanec,  jsou vedené všechny vzdělávací aktivity.
 • Další nedílnou součástí je individuální přístup, jak ke klientovi, tak i k jednotlivci a účastníku vzdělávacího kurzu.
 • Přidanou hodnotou a dále také cílem je:
  • Odhalit silné stránky účastníků…
  • Dokázat využít tyto silné stránky při pracovní činnosti…
  • Probudit vnitřní (jedinou dlouhodobě fungující) motivaci účastníků…

A to je jeden z hlavních  důvodů, proč si  služby vzdělávací společnosti SOULAD školení cení klienti i absolventi kurzů, kteří čekají  víc, než obyčejné školení.