Skip to main content Skip to search

O nás

SOULAD v naší činnosti je víc než název, je to vize i mise naší tvorby, je duší a smyslem naší práce.

Soulad školení je společnost složená z profesionálů, z nichž nikdo není Ferdou mravencem, ale každý profesionálem ve své vzdělávací oblasti. Společnost s letitou zkušeností na začátku roku 2018 změnila svou image a nyní zcela výstižně naplňuje význam slova, jež má ve svém názvu.

Naše desatero

 • Tým lektorů je v SOULADU jeden s druhým.
 • Každé zvolené vzdělávací téma je v SOULADU se zaměřením a zkušenostmi lektora.
 • Naše programy a aktivity jsou vždy v SOULADU s přáním a kulturou klienta.
 • Vedeme účastníky, aby byli v SOULADU s jejich osobním potenciálem a pracovním naplněním.
 • Naše práce se řídí work-life-balancem, aby osobní život byl v SOULADU s pracovním.
 • Propojujeme měkká vzdělávací kritéria s tvrdými tak, aby byla v SOULADU emoční inteligence s technickým a procesním vývojem.
 • Inspirativní a motivační přednášky jsou v SOULADU se vzděláváním, i aktualitami doby a naší české společnosti.
 • Kombinujeme ochytřovací teorii s reálnou praxí a dáváme do SOULADU interaktivní zábavné techniky s kognitivní pozorností.
 • Naše osobní i pracovní hodnoty a etika je vždy v SOULADU se stylem naší práce.
 • Naším největším přáním a úsilím je, být při tréninku vždy v SOULADU s účastníky a empaticky a lidsky se propojit k maximálnímu vzájemnému porozumění.

Lektoři SOULAD školení s.r.o.

15 let zkušeností z oblasti výrobní logistiky - konkrétně automotive firem. Prošla si sama zásobováním, plánováním výroby, řízením skladu i expedice a dokonce jsem i nějaký čas zastřešovala celou logistiku. Byla u změny podnikového informačního systému = IS (z XPPS na SAP) a vedla tým zodpovědný za modul MM/WM (zásobování, sklad) a nastavení všech rozhraní.

Lenka Puhalová

lektorka a odborná, certifikovaná konzultantka výrobní logistiky, analytik
Letitou úspěšnou obchodní praxi uplatňuje v obchodních dovednostech a rozšiřuje ji o neverbální komunikaci, rétoriku. Ve vzdělávání se věnuje různým formám komunikace, osobnostním typologiím, učení vzájemné komunikace, vztahů, životních strategií prolínajících se osobním a pracovním prostředím. Zaměřuje se na motivaci, sebemotivaci a sebereflexi. Konzultuje profilování osobnosti a image. Vzdělávací programy vede v českém jazyce.

Eva Tesařová

Jednatelka spol. SOULAD školení s.r.o., lektorka, vztahová poradkyně, specialista na osobnostní rozvoj.
Specializuje se na metodiky procesního, projektového, strategického řízení a metody štíhlé výroby. V oblasti rozvoje lidských zdrojů se specializuje na rozhodování a rozvoj kreativity a její využití pro inovace. Technicky orientované úkoly s chutí příležitostně kompenzuje v rámci outdoorových aktivit zaměřených na budování týmové spolupráce. Vzdělávací programy vede v českém jazyce.

Zdeněk Novotný

Jednatel spol. SOUBĚH s.r.o.- lektor a konzultant, specialista na procesní řízení
Své vzdělávání završila dvěma certifikáty Intenzivního a Intuitivního tréninku koučů u společnosti Results Coaching Systém s.r.o., která u nás patří k největším špičkám v oboru. Metody, jež si osvojila, jsou natolik komplexní, jednoduché, a přitom účinné, že konečně účastníkům umožňují ponořit se naplno do sebereflexních programů. Protože žádný manažer nemůže být úspěšný, když mu drhne soukromí, a žádný táta nemůže být dobrým vzorem pro své děti, pokud si neumí vyladit práci.

Kateřina Košková

Odborná koučka, lektorka Soft Skills, specialista na týmovou práci

Co naši klienti nejvíce oceňují?

Společnost působí od roku 2001 na slovenském a českém trhu s hlavní myšlenkou:

 Lidé jsou to nejcennější, co firma má a proto stojí za to se jim věnovat.

 • Tato nosná myšlenka se během stovek vzdělávacích aktivit, které měli lektoři a konzultanti možnost realizovat, nesčetněkrát znovu potvrdila.
 • S myšlenkou, že pouze spokojený zaměstnanec = výkonný zaměstnanec,  jsou vedené všechny vzdělávací aktivity.
 • Další nedílnou součástí je individuální přístup, jak ke klientovi, tak i k jednotlivci a účastníku vzdělávacího kurzu.
 • Přidanou hodnotou a dále také cílem je:
  • Odhalit silné stránky účastníků…
  • Dokázat využít tyto silné stránky při pracovní činnosti…
  • Probudit vnitřní (jedinou dlouhodobě fungující) motivaci účastníků…

A to je jeden z hlavních  důvodů, proč si  služby vzdělávací společnosti SOULAD školení cení klienti i absolventi kurzů, kteří čekají  víc, než obyčejné školení.