Psychohygiena
Proč se starat o svou psychickou pohodu v osobním životě a také denně na pracovišti? Seminář psychohygieny vás uvede do jednoduchých základů prevence stresu a péče o sebe i v souladu s pracovním prostředím. Uchopíte do rukou osobní nabíječku v podobě naprosto konkrétních technik a nástrojů, pro zdravou a výkonnou psychickou a mentální kondici. Naučíte se komplexně a hloubkově pracovat se svou psychickou, fyzickou a především mentální kondicí. Dokážete čelit stresu a nezahynout v cizích nebo svých hormonálních bouřích. Naučíte se volit priority v předimenzovaných aktivitách. Výsledky se záhy objeví v oblasti vnitřní rovnováhy, na základě technik, malých denních rituálů, pěstování vědomé pozornosti k situacím nebo ovládáním vlastního mentálního nastavení mysli. Jednoduché efektivní techniky napomáhají k rychlému zvládání stresových situací v průběhu dne. Pamatujte: „To, s čím se sami včas nesrovnáme, začneme brzy vyčítat osudu.“ Seminář má charakter sdílení a možnost inspirace nebo praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob, v přátelském a velmi příjemném prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat i na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
Od 8 hodin až po 1 den.
Co je psychosomatika a co jí ovlivňuje.
V čem tkví životní rovnováha a jak jí udržet.
Techniky k udržení dobré kondice.
Co je Mindfulness a jak ho efektivně využívat.
Co jsou stresové faktory a jak se jim vyvarovat.
Co je psychohygiena a jak je důležitá.
Další hormonální parametry naší kondice a nálady.
Jak použít sebeuvědomění v situacích a obratem umět konat jinak.
Co je stresový hormon kortizol a jak ho v těle minimalizovat. Co je psychohygiena a jak je důležitá.
  • Všichni účastníci obdrží tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlou inspiraci k tématu.

  • V ceně je cestovné a stravné lektora.

  • Veškeré tiskoviny, psací potřeby, interaktivní techniky, případně vlastní projektor.

  • Následně možná návazná diskuse nebo individuální konzultace na 60 minut.


Firemní školení jsou dle témat vytvářeny přímo na míru klientovi a jeho prostředí. Veškerá konzultace je na osobní úrovni, s vysokým důrazem na individuální potřeby klienta a společnosti. Termíny i ceny jsou součástí individuální domluvy dle rozsahu a potřeb zakázky.
Co vše kurz obsahuje?
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.
Kde probíhá tento kurz?