Soulad
Rozvoj osobního potenciálu
Seminář zaměřený na rozvoj nejen silných stránek, ale i na hlubší poznání sám sebe. Nahlédnete na svůj potenciál, který je bohatstvím vašich vrozených dispozic. Nahlédnete nově na svou osobnost na základě jedinečné diagnostiky. Zjistěte, že nic takového jako nedostatky nebo chyby nejsou, jsou to jen lidské rozdíly. Největší Řecká nadčasová moudrost vytesaná v Delfách do kamene zní: „Poznej sám sebe“. Všechny naše osobní posuny, skoky ve zralosti osobnosti, nebo vymanění se z potíží, startují v momentě pojmenování toho, kdo jsem a ve správném pojmenování situace v jaké se nacházím. Základ všeho je pojmenování a rozhodnutí. Rozhodněte se a buďte takovým člověkem, který bude především v nejčastější radosti sám se sebou. Na kurzu objevíte jednoduché návody a vhledy, které Vás osloví a nenechají dále v životě stát. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Co je osobní potenciál a jak ho vnímat.
Návod, jak osobní potenciál navnímat a pojmenovat.
Jednoduchou diagnostiku typu a z ní možnosti rozvoje.
Jak na své osobnosti pracovat a rozvíjet ji.
Jak použít sebeuvědomění
Techniky k udržení dobré kondice.
Pojmenování nových rolí a v nich uplatnění své jedinečnosti.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
1 490 Kč
/ 120 min.
Co vše kurz obsahuje?
Akční cena 2 200 Kč
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Kde probíhá tento kurz?
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.