Sebeprezentace
Seminář sebeprezentace řeší tři základní dovednosti v našem projevu:
1. udělat dobrý první dojem, zapůsobit přirozeně svou osobností 2. umění zaujmout, jak krátkým tak delším prezentačním vystoupením 3. umění zbavit se ostychu a trémy. Ať se jedná o pracovní prezentace a jednání s klienty nebo o osobní uvolnění a projev v kolektivu. Máte pocit, že vás tréma limituje v osobním i pracovním životě? Techniky a nástroje semináře rozvíjí a uvolňují vaše nejistoty a kultivují vaší lidskou, ale i profesní úroveň. Dobrá sebeprezentace je základním úspěchem především v obchodních oborech, manažerských pozicích a důležitá je také při všech proklientských pracovních aktivitách. Vaše vizitka profesionálního vystupování bude nejen vizitkou vaší jedinečné osobnosti, ale také celé společnosti, kterou reprezentuje. Jděte si pak v klidu pro zvýšení platu. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob, Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
Od 8 hodin až po 1 den.
Vědomou a nevědomou rovinu svého projevu.
Jak působit slovem.
Prezentační osa a vstupní i výstupní data.
Atributy rétoriky.
10 zásad sebeprezentace.
Jak se zbavit trémy.
Neverbální projev.
Náhled na své strachy a nové sebevědomí.
  • Všichni účastníci obdrží tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlou inspiraci k tématu.

  • V ceně je cestovné a stravné lektora.

  • Veškeré tiskoviny, psací potřeby, interaktivní techniky, případně vlastní projektor.

  • Následně možná návazná diskuse nebo individuální konzultace na 60 minut.


Firemní školení jsou dle témat vytvářeny přímo na míru klientovi a jeho prostředí. Veškerá konzultace je na osobní úrovni, s vysokým důrazem na individuální potřeby klienta a společnosti. Termíny i ceny jsou součástí individuální domluvy dle rozsahu a potřeb zakázky.
Co vše kurz obsahuje?
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.
Kde probíhá tento kurz?