SPOLUPRACUJI

Scott.Weber Workspace
www.scottweber.cz
V prestižním a nadstandardně vybaveném prostředí dvanácti center spol. Scott.Weber pořádáme několikrát měsíčně rozvojové, zcela inovativní vzdělávací programy. Klienti tak mohou zažívat nejen silně inspirativní podněty, ale i pocit vyjímečnosti a pohody. Výzkumy dokazují, že příjemné a motivační prostředí, je pro rozvoj člověka zcela zásadní.

Společně našim klientům poskytujeme jedinečnou edukační formu s podporou předních odborníků.
Spolupracujeme s předními českými psychology, psychiatry, lékaři, lektory, publicisty a vědeckými světovými specialisty.
Inovujeme poznatky a praktické techniky na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a relevantních důkazů.

Podporujeme firmy a jejich obory a společně vytváříme jedinečný vzdělávací projekt s odborníky.
Cílem je profesionální zacílené vzdělávání a efektivní podpora pro současných 3000 firem a organizací v České republice.

Jan Vojáček
Lékař a mentor funkční medicíny
www.umenibytzdrav.cz
Lékař funkční medicíny a mentor týmu lékařů v
programech a aplikaci funkční medicíny. Autor série knih s tématem Umění být zdráv a mnoha odborných článků o příčinách chronických onemocnění a zdravém životním stylu, podporujícím kvalitu života. Téma metody umění být zdráv, se stalo mottem a cílem i dalších Janových projektů, se kterými aktivně podporuje a inspiruje jednotlivce. Nyní svou metodu rozvíjí dále a připravuje efektivní formy leadershipu s péčí o zaměstnance a to s jasným cílem firemní prosperity a především kondice a zdraví ve firmách.
Margit Slimáková
Specialistka na osvětu prevence a výživy
www.margit.cz

Specialistka na odbornou osvětu v oblasti zdravotní
prevence a výživy. Poskytuje poradenství, publikuje, školí a přednáší. Napsala mnoho bestsellerů na téma veřejného zdraví.
Vystudovala farmacii a výživu a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Její poradenství je vždy inovativní. Podle rozsáhlého průzkumu nezávislé mezinárodní organizace Ashoka je nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravému životnímu stylu.
Laura Janáčková
Sexuoložka a psycholožka
www.laurajanackova.cz
Sexuoložka, psycholožka, publicistka a autorka
bestsellerů. Pořádá semináře a přednášky. Je docentkou klinické psychologie Psychiatrické kliniky LF UK a VFN, zakladatelkou Institutu partnerských vztahů a prorektorkou VŠAPS. Laura Janáčková, je velice zajímavá a veselá žena s nakažlivým příjemným, až lechtivým humorem. Nezastihnete jí jinak než plnou elánu a sil, jež dodává lidem chuť do života. Intimní témata a vztahy, jsou jednou z nejcitlivějších oblastí našeho života.
Přesto se v této oblasti dozvíte praktické rady a veselá a moudrá, aplikovatelná doporučení.
Jan Rak
Kvantový fyzik

Jan Rak, mnoho let působil jako jaderný a kvantový fyzik, profesor na finské universitě ve Jyvaskyle a vedoucí pracovník na projektech urychlovače částic v CERNu. Dnes Jan Rak posouvá své mnohaleté zkušenosti dál a to doslova za hranice lidského myšlení. Myšlení je totiž jedním ze stěžejních tématů a stálou oblastí vývoje a pozorování. Jak sám často říká: „Pozorovatel pozoruje pozorované a tím ovlivňuje výsledek.“ Jan propojuje
významným a uchopitelným způsobem dva světy. Svět poznaný (vědecký) a svět nepoznaný (skrytý) ale přítomný. Od roku 2018 se v České republice významným způsobem zasadil o nové vnímání společenského paradigmatu a posunu lidských možností.
Petr Jan Křen

Byznys coach a mentor
www.petrjankren.cz

Petr Jan Křen je expert na budování, rozvoj, vedení týmů a business transformation leadership.
Zabývá se byznys mentoringem a koučinkem. Jeho další expertní oblastí je efektivní zlepšování vztahů,
jak v osobním životě, tak v pracovním prostředí. Čerpá ze svých bohatých životních zkušeností, které
neustále doplňuje o nové trendy. V letech 1993 – až 2013 vybudoval jedu z nejúspěšnějších
obchodních a finančně poradenských sítí v rámci OVB Holdingu a.g. Jeho pracovní filosofie zní: „ Buduj sebe, buduj lidi, buduj firmu.“
Pokud vás přivedla myšlenka,
že potřebujete vzdělávací péči a rozvoj,
tak jej potřebujete.

Poznejte se mnou skutečnou podporu v partnerství s profesionály v oblasti vzdělávání, rozvoje a udržitelnosti stability Vaší společnosti.

Vaše starost, naše radost v SOULADU.