Soulad
Time-management
Stíháte každý den své povinnosti i osobní radosti k plné spokojenosti? Na kurzu se naučíte jak změnit kvalitu dne a správně zvážit i investici času. Naučíte se rozeznávat co je splnitelné a hlavně co je důležité a v tom mít plán. Osvojíte si, jak si pojmenovat a udržet svoje každodenní priority. Program je zaměřený na uvědomění, že: „My neřídíme svůj čas, ale sebe v čase.“ Najdete způsob jak kultivovaně eliminovat nebo nepřijmout nesplnitelné požadavky druhých. Dejte sbohem citátu: „ Dneska jsem tak rychlý, že potkávám sám sebe“. Program je zaměřený na vědomé nakládání s časem a prioritami. Dozvíte se, jak zvládat jakékoliv vnější podněty, které nejsou v původním plánu dne a značně narušují jeho chod a výsledky. Kurz je zaměřený na vaší celodenní kondici, jak mentální, tak psychickou, která vede k různě úspěšným výkonům. Tento program ale nevytváří vedlejší účinky. Nezanechává za sebou na úkor úspěchu a splněných úkolů, osobnostní a lidské trosky. Kvantita není kvalita. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Time-management je o řízení sebe v čase.
Co je opravdu důležité a co je naléhavé.
Dostanete návod k novým úhlům pohledu.
Pojmenujete přesně svoje priority a dáte jim pozornost a místo.
Naučíte si vytvořit hodnotový časový lán.
Pojmenujete a eliminujte žrouty času a žrouty vaší osobnosti.
Dozvíte se, jaké jsou další návaznosti s prioritami.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
1 490 Kč
/ 120 min.
Co vše kurz obsahuje?
Akční cena 2 200 Kč
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Kde probíhá tento kurz?
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.