Soulad
Vztahy a partnerství
V tomto kurzu rozhodně nahlédnete do lidské psychologie a sociálních vazeb tak, jak se málo kdy poštěstí. Ve zcela jedinečném programu se ihned naučíte ovládat viditelné povahové rozdíly a zvolíte svou formu kompatibility s výběrem životních i pracovních partnerů. Zasvětíte se do podprahových důvodů chování v mezilidských vztazích. Pochopíte, že chování se vždy odvíjí od lidských potřeb. Naučíte se znát své podněty osobních potřeb a rozeznáte hravě i podněty a potřeby druhých. To je zásadní výstup, se kterým můžete zcela změnit vaše mezilidské vztahy, které jste mylně nazývali nedobrými. Byly jen nepochopené. Změníte úhel pohledu a díky tomu naleznete vzájemné pochopení i tam, kde usnulo. Vědomí vlastních procesů chování a rozpoznání ostatních, vede k harmonizaci v jakémkoliv oblasti našeho života. Jednoduchý diagnostický program zlepšuje i vztah sám se sebou. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Velmi jednoduchou a efektivní vztahovou diagnostiku.
Systém osobní hodnoty, na kterém leží lidská kompatibilita.
Hodnotový systém je okamžitě aplikovatelný do života.
Nové úhly pohledu na své osobní vztahové potřeby.
Vědomé naslouchání v komunikaci.
Náhled na své osobní hodnoty a zdroje pro své sebevědomí.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Postupná tvorba nezávislosti na lidském přijetí, která ovšem přijetí aktivuje.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
1 490 Kč
/ 120 min.
Co vše kurz obsahuje?
Akční cena 2 200 Kč
Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Perfekcionalista s výrazností extroverta.
Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií.
Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.
Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka, v pracovní i osobní oblasti. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice. S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech.
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Kde probíhá tento kurz?
Připraveni na to se vzdělávat? Vyzkoušejte tento kurz.