Asertivita
Málo kdy uslyšíte o asertivitě to důležité, že její podstatou je zdravé sebevědomí. Zdravé sebevědomí je přitom hlavním nástrojem, který se asertivitou zásadně mění. Získáte tak nejen skvělý nástroj komunikační, ale i nový, vylepšený osobní postoj. Největší přínos zvládání asertivního jednání je v kultivaci svého projevu, který řeší dva extrémní postoje: 1. na jedné straně postoj s tendencí – agresivity; 2. na straně druhé postoj s tendencí – submisivity. S asertivitou nastavíte vědomým a rozeznatelným způsobem zlatou střední cestu svého chování a jednání a ovlivníte tak jednoznačně i chování ostatních k vám. Asertivitou získáte respekt a úctu. Respekt a úctu k druhému, ale zároveň také k sobě! Kultivační forma proto pracuje především s úpravou vědomí vlastní hodnoty. Úprava kvality sebevědomí je cíleným a důstojným vývojem každé zralé osobnosti. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Jak asertivitu denně prakticky používat.
Jak se asertivitou bránit, ale zároveň kultivovat celou situaci.
Proč se asertivita nejvíce pojí se sebevědomím.
Zlepšíte pozorné naslouchání v komunikaci.
Co jsou hlavní pilíře asertivity.
Jak jí využít jako nástroj pro vzájemný respekt a úctu.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Zjistíte jak použít sebeuvědomění v komunikaci.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.