Moje profese, je můj koníček, smysl života a vášeň, protože: “Co učím, to žiju.”
Eva Tesařová
Lektorka
Andragožka
Koučka
Odborná mentorka osobnostního rozvoje
Majitelka spol. SOULAD školení
Odborný specialista v oblasti Mobbingu a poradce krizové intervence
Perfekcionalista s výrazností extroverta. Intuitivní tip s empatií a velkou životní energií. Práce je můj koníček a základem mé práce je postoj: "Co školím, to žiji". Svou profesi úspěšně aplikuji do svého osobního života. A můj osobní život, je současně mou nejlepší profesní vizitkou.

Cesty k úspěchu mým klientům tvořím ze světového portfóĺia praktických případových studií a osobních zkušeností. Efektivní manažerské techniky, práce s myšlením a humor, mění lidský přístup i výsledky. Pracuji s emoční inteligencí, pozitivní psychologií a podporuji osobnostní růst a firemní kulturu.

Efektivními technikami pomáhám vést týmy a individuálně vzdělávám a podporuji růst osobnosti každého manažera a leadera, který buduje úspěšnou lidskou komunitu a svou důstojnou firmu. Ve stopách mého profesního snažení zůstávají stabilní firmy, kompatibilní a harmonické kolektivy, stovky osobností, se kterými jsme společné našli v jejich životě úspěch a pracovní i životní harmonii osobního života.

Ve vzdělávacích aktivitách, za posledních 10 let praxe, spojuji schopnost holistického nadhledu na člověka. Zohledňuji neoddělitelná spojení mentální, psychické a fyzické kondice.
S těmito komplexními informacemi pak efektivně pomáhám svým klientům v jejich rozvoji ve všech životních tématech. Propojuji pracovní výsledky s návazností na neoddělitelnou součást životního stylu.

Mou zásadou je používat vždy jasné a konkrétní příklady, návody a postupy. Proto používám při vzdělávání vždy praktické případové studie a osobních zkušenosti. Snažím se používat notnou dávku humoru a neformálních postojů a cílím na osobní motivaci. Proto tyto formy vzdělávání zůstávají účastníkům dlouho pod kůží a na vědomé úrovni.

Celý život se věnuji širokému spektru odborných programům soft skills. Bez mála dvacet dva let se specializuji na rozvojové osobnostní diagnostiky a tvůrčí metodiky. Pracuji s emoční inteligencí, pozitivní psychologií, praktikuji filozofii a nově aplikuji do rozvoje svých klientů vědecké nástroje, které pracují s nastavením nového osobního paradigmatu. Na pokročilých neuro programech spolupracuji s odbornými vědeckými organizacemi. Práce je mé poslání, je to radost, i osobní zodpovědnost za stopu, kterou zanechávám. Na své práci nejvíce miluji viditelný výsledek, rozvojové kroky, kdy klienti dělí svůj život na před, a po, absolvování mých programů.
2016 – 2018
Enneagram: certifikovaná EPTP akademie
PhDr. Eva Velechovská – VEVA
2016 – 2017
Emoční inteligence
Prof. PhDr. Vladimír Svoboda
2014 – 2015
Rétorika, komunikační dovednosti
Mgr. H. Zralá, Mgr. S. Moudrý
2014 – 2015
Syndrom vyhoření ČR
Prof. PhDr. et PhDr. Radek Ptáček Ph.D. klinický ps.
2012 – 2014
Pozitivní psychologie
Prof. PhDr. et PhDr. Radek Ptáček Ph.D. klinický ps.
2012 – 2013
Transakční analýza
Mgr. Miluše Menšíková
2011 – 2012
Psychologie atransakční analýza
Ing. PhDr. J. Grof
2011 – 2012
Koučink akademie
Mgr. Miluše Menšíková
2010 – 2011
NLP
Mgr. PhDr. Eva Velechovská
2009 – 2010
Enneagram, vztahová patologie
Mgr. Josef Malý
2018 – současnost
Členka vědecké skupiny neuro-rozvoje u nez.org. Science 21
03/2018 - 11/2021
MPSV - odborný specialista a lektor: Šikana na pracovišti ve vztahové patologii.
MPSV - tvůrce a realizátor vzdělávacích programů: „Prevence šikany na pracovišti“, „Důstojné pracoviště“, „STOPPER“
Profesní praxe:
Dosažené vzdělání:
Vysoká škola aplikované psychologie, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity Brno, SŠE
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.