Efektivní komunikace
Seminář komunikace není fádním ani nudným tématem, je to zábava. Zásadní důraz bude v semináři kladem na význam slova efektivní. Efektivní komunikace přináší: více vzájemného pochopení, více synchronicity, lepší spolupráci, lepší výsledky, spokojenost a hlavně, dobré vztahy. Protože efektivní komunikace, je prostě lepší komunikace. Seminář je vytvářen formou neformální a přátelské atmosféry, s interaktivními technikami, vzájemností a pohodou. Naučíte se sledovat, jak mluvíte. Formovat efektivně co říkáte s vhodným výběrem slov, bez potenciálu nedorozumění. Vnímat jak to říkáte a jak používáte neverbální projev a intonaci. Uvědomit si komu to říkáte a kam tím společně míříte. V komunikačních technikách kurzu naleznete nečekaně jednoduché způsoby kultivace svého projevu. Vedou ke srozumitelnému jednání s druhými a harmonizují sociální vztahy. Naučíte se používat vyrovnaně racionální a emocionální způsoby projevu. Nebuďte tím, o kom říkají: „Dokud mlčel, byl to alespoň filozof.“ Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Všechny formy komunikace, verbální, neverbální, intonační.
Tři způsoby vyjadřování, racionální, emocionální, behaviorální.
Kdo mluví a s kým mluví, vědomé chování.
Obranné mechanismy v jednání.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Jak pohlídat neverbální projev.
I komunikace má svá pravidla, když je nemáš „nabouráš“.
Sebeuvědomění v konverzaci.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.