MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI
aneb leader jako osobnost

Školení manažerské dovednosti nabízí začínajícím i pokročilým manažerům praktické uchopení všech dovedností vedoucího pracovníka. Cílem kurzu je, naučit každého týmového náčelníka stát se skutečným leaderem. Protože: „Lidé nejdou za vámi, protože jste leader, ale stáváte se leaderem, když za vámi lidé sami jdou“.

Leadership je základní manažerská platforma, v tomto kurzu propojená také s neuro-technikami, které okamžitě odstartují vaší vyšší úroveň a vzestup výsledků vašeho týmu. A druhým nezbytným ziskem v tohoto tématu je nejen mít dobré pracovní výsledky, ale mít novou schopnost udržovat v kolektivu dobré vztahy. Rozeznat je a pečovat o ně. A dobré vztahy udržují dobrou náladu, energii a tím také výkon. A to mnohdy, zcela stačí.
Co je leadership jak používá moc a autoritu.
V čem tkví životní rovnováha a jak jí udržet.
Respekt, úcta, zodpovědnost.
Co je Mindfulness a jak ho efektivně využívat.
Efektivní manažerská komunikace.
Možnost ročních zpětnovazebních rozhovorů.
Styly řízení.
Vývoj syndromu vyhoření, podrobný popis všech jeho fází.
Formy cílených rozhovorů.

• Obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

• K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti.