Prevence syndromu vyhoření
Tento kurz vás nechce vystrašit, ale ochránit. Jednoznačně je dobré vědět, co je syndrom vyhoření a naučit se jak mu předcházet. Ovšem, jestli již cítíte jeho příznaky, je nedůležitější zjistit, co s tím. A jaké příznaky to jsou? Díky kurzu rozpoznáte pět fází syndromu, přičemž fáze „vyhoření“ je až tou poslední a zásadní. Čtyři fáze jemu předcházející jsou při včasném rozpoznání dobře řešitelné. Prevence má smysl, neboť zásadní proces vyhoření má již značné psychosomatické zdravotní návaznosti. Proto je syndrom vyhoření od roku 2016 oficiálně zdravotní diagnózou a také patří na prvním místa nejčastějších civilizačních chorob. Seminář má charakter sdílení a možnost inspirace v praktických osobních zkušenostech v komorní skupině do 10 osob, v přátelském a příjemném prostředí. Seminář má i pokračovací návazné části 2 a 3.
120 min.
Informace a definice syndromu vyhoření
Ohrožené profese
Inventář projevů
Psychosomatic návaznosti
Faktory ovlivňující práci
Vývoj syndromu, podrobný popis všech jeho fází
Vnitřní a vnější individuální příčiny
Podrobný popis nejsilnější fáze syndromu
Vědomá sebereflexe chování v syndromu
Kroky vedoucí ke změně
Praktické návody, techniky, doporučení
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.