PSYCHOHYGIENA
work-life-balance aneb být v práci prostě rád

Proč se starat o svou psychickou pohodu v osobním životě a také denně na pracovišti? Školení psychohygieny vás uvede do jednoduchých základů prevence stresu a péče o sebe i v souladu s pracovním prostředím. Uchopíte do rukou osobní nabíječku v podobě naprosto konkrétních technik a nástrojů, psychickou a mentální kondici.

Naučíte se komplexně a hloubkově pracovat se svou psychickou, fyzickou a především mentální kondicí. Dokážete čelit stresu a nezahynout v cizích nebo svých hormonálních bouřích. Naučíte se volit priority v předimenzovaných aktivitách. Výsledky se záhy objeví v oblasti vnitřní rovnováhy, na základě technik, malých denních rituálů, pěstování vědomé pozornosti k situacím nebo ovládáním vlastního mentálního nastavení mysli. Jednoduché efektivní techniky napomáhají k rychlému zvládání stresových situací v průběhu dne.
Co je psychohygiena a jak je důležitá.
V čem tkví životní rovnováha a jak jí udržet.
Techniky k udržení dobré kondice.
Co je Mindfulness a jak ho efektivně využívat.
Co jsou stresové faktory a jak se jim vyvarovat.
Co je psychosomatika a co jí ovlivňuje.
Další hormonální parametry naší kondice a nálady.
Jak použít sebeuvědomění v situacích a obratem umět konat jinak.
Co je stresový hormon kortizol a jak ho v těle minimalizovat. Co je psychohygiena a jak je důležitá.
  • Obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

• Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.