Rozvoj osobního potenciálu
Seminář zaměřený na rozvoj nejen silných stránek, ale i na hlubší poznání sám sebe. Nahlédnete na svůj potenciál, který je bohatstvím vašich vrozených dispozic. Nahlédnete nově na svou osobnost na základě jedinečné diagnostiky. Zjistěte, že nic takového jako nedostatky nebo chyby nejsou, jsou to jen lidské rozdíly. Největší Řecká nadčasová moudrost vytesaná v Delfách do kamene zní: „Poznej sám sebe“. Všechny naše osobní posuny, skoky ve zralosti osobnosti, nebo vymanění se z potíží, startují v momentě pojmenování toho, kdo jsem a ve správném pojmenování situace v jaké se nacházím. Základ všeho je pojmenování a rozhodnutí. Rozhodněte se a buďte takovým člověkem, který bude především v nejčastější radosti sám se sebou. Na kurzu objevíte jednoduché návody a vhledy, které Vás osloví a nenechají dále v životě stát. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Co je osobní potenciál a jak ho vnímat.
Návod, jak osobní potenciál navnímat a pojmenovat.
Jednoduchou diagnostiku typu a z ní možnosti rozvoje.
Jak na své osobnosti pracovat a rozvíjet ji.
Jak použít sebeuvědomění
Techniky k udržení dobré kondice.
Pojmenování nových rolí a v nich uplatnění své jedinečnosti.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.