SEBEPREZENTACE

Školení sebeprezentace řeší tři základní dovednosti v našem projevu:
Za prvé, udělat dobrý první dojem, zapůsobit přirozeně svou osobností, za druhé, umění zaujmout, jak krátkým tak delším prezentačním vystoupením. Za třetí, umění zbavit se ostychu a trémy.

Máte pocit, že vás tréma limituje v osobním i pracovním životě? Techniky
a nástroje semináře rozvíjí a uvolňují vaše nejistoty a kultivují vaší lidskou, ale i profesní úroveň. Dobrá sebeprezentace je základním úspěchem především v obchodních oborech, manažerských pozicích a důležitá je také při všech pro klientských pracovních aktivitách. Vaše vizitka profesionálního vystupování bude nejen vizitkou vaší jedinečné osobnosti, ale také celé společnosti, kterou reprezentuje.
Co se dozvíte?
Vědomou a nevědomou rovinu svého projevu.
Jak působit slovem.
Prezentační osa a vstupní i výstupní data.
Atributy rétoriky.
10 zásad sebeprezentace.
Jak se zbavit trémy.
Neverbální projev.
Náhled na své strachy a nové sebevědomí.
  • Na školení obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

Co vše kurz obsahuje?