Time-management
Stíháte každý den své povinnosti i osobní radosti k plné spokojenosti? Na kurzu se naučíte jak změnit kvalitu dne a správně zvážit i investici času. Naučíte se rozeznávat co je splnitelné a hlavně co je důležité a v tom mít plán. Osvojíte si, jak si pojmenovat a udržet svoje každodenní priority. Program je zaměřený na uvědomění, že: „My neřídíme svůj čas, ale sebe v čase.“ Najdete způsob jak kultivovaně eliminovat nebo nepřijmout nesplnitelné požadavky druhých. Dejte sbohem citátu: „ Dneska jsem tak rychlý, že potkávám sám sebe“. Program je zaměřený na vědomé nakládání s časem a prioritami. Dozvíte se, jak zvládat jakékoliv vnější podněty, které nejsou v původním plánu dne a značně narušují jeho chod a výsledky. Kurz je zaměřený na vaší celodenní kondici, jak mentální, tak psychickou, která vede k různě úspěšným výkonům. Tento program ale nevytváří vedlejší účinky. Nezanechává za sebou na úkor úspěchu a splněných úkolů, osobnostní a lidské trosky. Kvantita není kvalita. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Time-management je o řízení sebe v čase.
Co je opravdu důležité a co je naléhavé.
Dostanete návod k novým úhlům pohledu.
Pojmenujete přesně svoje priority a dáte jim pozornost a místo.
Naučíte si vytvořit hodnotový časový lán.
Pojmenujete a eliminujte žrouty času a žrouty vaší osobnosti.
Dozvíte se, jaké jsou další návaznosti s prioritami.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.