Vytrvalost
Vytrvalost je královna všech vlastností. Proč královna? Neboť byla a je partnerkou všech králů, velikánů všech dob, jedinečných osobností, vědců, umělců, sportovců, vynálezců, ale i obyčejných běžných lidí, kteří zcela neběžným, fascinujícím způsobem překonali nejtěžší chvíle života. Dozvíte se všechny navazující postoje a způsoby, které schopnost vytrvalosti podporují, posilují a umocňují. Převezmete techniky a plán, k němuž se vytrvalost váže. Opřete se do své osobnosti a vašich nejsilnějších vlastností a schopností, které společně pojmenujeme a posuneme na vědomou úroveň. Použijete nástroje kultivace strachu a nejistoty. I vy jste jako král, i vy jste královna ve smyslu spojení se svou osobní silou a mocnou vytrvalostí. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Jak se nachází a trénuje vytrvalost.
Přijetí nového paradigma myšlení…
Vizualizace a afirmace svých vizí a cílů.
Jak se o vytrvalosti smýšlí, mluví a jak se od mládí formovala.
Nabídka vzorů životních postojů a nezávislých osobních zásad.
Náhled na své vědomí hodnoty - sebevědomí.
Případové studie, praktické příklady, metodiky.
Nabídka inspirace pro sledování motivačních videí, podcastů, knih
...a především, ochrana vašeho myšlení před: „jinak myslícími radily a moc hodnými dobráky.“
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.