Vztahy a partnerství
V tomto kurzu rozhodně nahlédnete do lidské psychologie a sociálních vazeb tak, jak se málo kdy poštěstí. Ve zcela jedinečném programu se ihned naučíte ovládat viditelné povahové rozdíly a zvolíte svou formu kompatibility s výběrem životních i pracovních partnerů. Zasvětíte se do podprahových důvodů chování v mezilidských vztazích. Pochopíte, že chování se vždy odvíjí od lidských potřeb. Naučíte se znát své podněty osobních potřeb a rozeznáte hravě i podněty a potřeby druhých. To je zásadní výstup, se kterým můžete zcela změnit vaše mezilidské vztahy, které jste mylně nazývali nedobrými. Byly jen nepochopené. Změníte úhel pohledu a díky tomu naleznete vzájemné pochopení i tam, kde usnulo. Vědomí vlastních procesů chování a rozpoznání ostatních, vede k harmonizaci v jakémkoliv oblasti našeho života. Jednoduchý diagnostický program zlepšuje i vztah sám se sebou. Seminář má charakter sdílení a možnosti vzájemné inspirace. Přidaná hodnota je ve sdílení praktických osobních zkušeností, v komorní skupině do 10 osob. Uvítá vás přátelské a velmi příjemné prostředí. Kurz je možné hloubkově absolvovat na pokračování, formou více tréninkových lekcí.
120 min.
Velmi jednoduchou a efektivní vztahovou diagnostiku.
Systém osobní hodnoty, na kterém leží lidská kompatibilita.
Hodnotový systém je okamžitě aplikovatelný do života.
Nové úhly pohledu na své osobní vztahové potřeby.
Vědomé naslouchání v komunikaci.
Náhled na své osobní hodnoty a zdroje pro své sebevědomí.
Techniky k udržení dobré pozornosti.
Postupná tvorba nezávislosti na lidském přijetí, která ovšem přijetí aktivuje.
  • V kurzu obdržíte tištěná skripta s technikami, návody a rozsáhlé inspirace k tématu.

  • Malé občerstvení bude součástí příjemného prostředí a příjemné atmosféry.

  • K programu je také možnost dokoupit interaktivní materiál rozvoje osobnosti

  • Nebo mobilní aplikaci mentální, psychické a zdravotní kondice, pro vědomou pozornost k zásadním a silným životním situacím měnícím mezilidské vztahy i životní záměry.
Co vše kurz obsahuje?
Jak se nejrychleji dostanu ke svému záměru kvalitní změny a rozvoje?

Představte si, jak to bude příjemné, až se vaše osobnost, vaše výsledky a vaše životní úroveň zlepší. Dokáže to opravdu úplně každý. Teď už víte, že je způsob, řešení a cesta i pro vás. Klikněte na téma vašeho potřebného rozvoje a potkáme se spolu. Seznámíte se s Vaší nejlepší volbou a pak společně vytvoříme pro Vás nebo i celý tým individuální program. Možná budete chtít rovnou osobního kouče nebo mentora.

Tak mi napište e-mail a propojíme se spolu. Těším se.